Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Прокуратурою Рівненщини вжито заходів щодо повернення у державну власність земельної ділянки водного фонду загальною вартістю майже 9 млн. грн.

19 червня 2020

Так, на виконання рішення Млинівського районного суду за позовом Дубенської місцевої прокуратури, 11.06.2020 повернуто у державну власність земельну ділянку площею 9,2 га, шляхом підписання акту приймання-передачі.

Зокрема, Дубенською місцевою прокуратурою Рівненської області було виявлено факт порушення вимог водного та земельного законодавства під час користування земельною ділянкою водного фонду (ставка) на умовах оренди на території однієї з ОТГ Млинівського району.

Встановлено, що у квітні 2007 року один з підприємців отримав в оренду на 10 років земельну ділянку водного фонду площею 9,2 га для ведення ставкового господарства та риборозведення. Термін дії договору оренди сплив у квітні 2017, однак орендар земельну ділянку не повернув.

Рішення про повернення зазначеної земельної ділянки до земель запасу водного фонду державної власності було прийнято судом в травні 2020 року.

Прес-служба прокуратури Рівненської області