Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру організатору та двом учасникам організованої злочинної групи, які здійснювали заборонену законом діяльність у сфері грального бізнесу

24 березня 2020

Органами прокуратури області спільно з іншими правоохоронними органами продовжується системна боротьба з гральним бізнесом, який заборонений в Україні.

Так, за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими поліції, за процесуального керівництва прокуратури області, встановлено, що група осіб, які є жителями Київської та Львівської областей, діючи в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», на території м. Рівне організували незаконну діяльність мережі гральних закладів, у яких надавався доступ до азартних ігор із можливістю отримання виграшів.

Незаконний гральний бізнес здійснювали через мережу Інтернет з використанням персональних комп’ютерів із відповідним програмним забезпеченням через підключення до серверів із симуляторами гральних автоматів, що сприяло отриманню виграшу.

Сума отриманих протиправних доходів від такої незаконної діяльності могла становити 7 млн.грн.

Прокуратурою повідомлено про підозру організатору та двом учасникам організованої злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом вчинене організованою групою) та вирішується питання про обрання останнім запобіжного заходу.

У кримінальному провадженні тривають слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх обставин вчинення відповідного кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Рівненської області