Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський поінформував на сесії обласної ради про діяльність прокурорів на теренах регіону

16 березня 2018

Сьогодні, 16 березня, прокурором Рівненської області Богданом Подубинським на відкритому пленарному засіданні сесії Рівненської обласної ради, відповідно до вимог ч. 3 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру», поінформовано про результати діяльності органів прокуратури області у минулому та вже поточному році.

Також керівник регіональної прокуратури відповів на ряд запитань депутатів обласної ради.

У своєму виступі Богдан Подубинський відмітив, що тісна співпраця усіх правоохоронців та громадськості сприяла досягненню суттєвих позитивних результатів у боротьбі зі злочинами на території регіону. Він розповів про проведену прокурорами роботу на пріоритетних та проблемних напрямах діяльності, зокрема, у сферах лісо-, надрокористування, бюджету, а також про хід розслідування актуальних кримінальних проваджень.

Що стосується проблемних питань, пов’язаних із протидією незаконного видобутку бурштину, то прокурор області зазначив, що спільно з іншими правоохоронними органами прокуратура виробила додаткові узгоджені заходи, аби адекватно реагувати на актуальну  для Рівненщини проблему. Торік правоохоронці зареєстрували близько 250 кримінальних проваджень за фактами незаконного бурштиновидобутку, знешкодили 2 злочинних угруповання, які займалися старательською діяльністю, в тому числі 1 з них – з корумпованими зв’язками. Слідчих та процесуальних прокурорів нині зорієнтовано на активізацію роботи з викриття організаторів цього незаконного промислу, а також оперативніше скерування обвинувальних актів до суду.

Немалозначною є й робота правоохоронних органів Рівненщини з виявлення, розкриття фактів незаконної порубки та експорту лісу. Згідно з наявними матеріалами досудового розслідування у кримінальних провадженнях встановлено  причетність до лісокрадства 2 посадовців лісгоспів. Питання протидії незаконній вирубці лісів продовжують перебувати на постійному контролі у правоохоронців.

Також прокурор області поінформував у межах дозволеного законодавством про хід досудового розслідування в окремих кримінальних провадженнях, питання щодо яких ставили депутати обласної ради.

Підводячи підсумки, Богдан Подубинський звернув увагу, що діяльність органів прокуратури області здійснюється відкрито і гласно, ґрунтується на засадах законності, справедливості та неупередженості, а також зазначив, що в умовах законодавчих змін прокуратура продовжує координувати діяльність усіх правоохоронних органів з метою ефективної протидії злочинності на території регіону.

Прес-служба прокуратури Рівненської області