Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Прокурори Рівненщини попередили витрату майже 6,8 млн грн

21 жовтня 2021

Господарський суд Рівненської області задоволив позов керівника Здолбунівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Державної аудиторської служби та Костопільської міської ради до комунального підприємства міської ради та одного з Товариств про визнання недійсним рішення тендерного комітету, а також визнання недійсним договору, чим попереджено витрату бюджетних коштів у сумі  6 млн 784 тис.грн.

Так, з’ясовано, що комунальним підприємством міської ради оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів для капітального ремонту вулиці. В подальшому з переможцем було укладено договір про закупівлю робіт за рахунок коштів місцевого бюджету на суму майже 6,8 млн грн.

Втім, прокурором встановлено, що пропозиція переможця відкритих торгів не відповідає одному з кваліфікаційних критеріїв, встановлених Законом України «Про публічні закупівлі». Зокрема, товариство не надало необхідних підтверджуючих документів щодо своєї фінансової спроможності та наявних потужностей.

Задля усунення виявленого порушення окружною прокуратурою і було пред’явлено позов до господарського суду Рівненської області.

Питання реального поновлення інтересів держави перебуває на постійному контролі органів прокуратури. 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури