Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Прокурори Здолбунівської місцевої прокуратури спільно з працівниками поліції привітали вихованців школи-інтернату із Днем Святого Миколая

20 грудня 2018

Підтримуючи приємну традицію, у день Святого Миколая,  коли усі діти чекають з великим нетерпінням подарунки, тепла, втілення новорічної казки та найзаповітніших мрій у своєму житті, начальник Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Богдан Ткачук, прокурор Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури  Роман Шрамович спільно зі старшим інспектором Корецького відділення поліції Іриною Лукащук, заступником начальника Корецького відділення поліції Юрієм Несеном та інспектором Корецького відділення поліції Оксаною Левицькою привітали із Днем Святого Миколая дітей  Великомежиріцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів.

Вітаючи дітей із святом, прокурори та працівники поліції побажали їм бути здоровими, сильними, послідовними, наполегливими та сміливими у втіленні свого щастя. Серед святкових побажань були і найголовніші – щоб найзаповітніші мрії збувалися та щоб кожному вдалося розкрити свої таланти.

До теплих щирих побажань гості додали ще й подарунки від Святого Миколая.

Вихованці школи-інтернату, як завжди, здивували гостей чудовою виставою-концертом із казковими персонажами, вкотре засвідчивши свої таланти художньої самодіяльності на сцені, святково прикрашеній та оздобленій власноруч.

На закінчення зустрічі прокурори та працівники поліції, будучи враженими теплотою та любов’ю дітей, подякували їм та педагогічному колективу за святкову атмосферу і побажали, щоб Святий Миколай дивував та приносив радість і благополуччя кожного дня.

 

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури

Джерело: https://zdolbunivprok.rv.ua