Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Протидія кримінальним правопорушенням в бюджетній сфері - пріоритет в роботі правоохоронців

08 жовтня 2021

Під головуванням заступника керівника Рівненської обласної прокуратури Павла Романчука пройшло засідання міжвідомчої робочої групи з питань виявлення, розкриття та розслідування правопорушень, пов’язаних з розкраданням і нецільовим використанням бюджетних коштів.

Задля того, аби підійти до проблеми комплексно і напрацьовувати спільні шляхи її вирішення – до цієї групи входять представники Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Національної поліції України, Головного управління ДПС в області та Держаудитслужби.

Як зазначив Павло Романчук, впродовж поточного року, завдяки спільним зусиллям правоохоронних відомств регіону, вдалось досягти певних результатів. До суду з обвинувальним актом скеровано 54 кримінальні провадження, з них 10 – про вчинення корупційних злочинів.

У скерованих кримінальних провадженнях зазначеної категорії заподіяно збитків, у т.ч. інтересам держави, на загальну суму понад 8 млн гривень.

Водночас, за словами заступника керівника Рівненської обласної прокуратури, роботу правоохоронців регіону необхідно й надалі орієнтувати на виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб органів державної влади, управління та місцевого самоврядування, посадових осіб комунальних підприємств та суб’єктів господарювання, якими вчиняються розкрадання бюджетних коштів.

Також під час засідання робочої групи заслухано звіти керівників усіх окружних прокуратур Рівненщини.

Після тривалого обговорення проблем та пропозицій вирішили активізувати стан досудового розслідування і процесуального керівництва в кримінальних провадженнях щодо злочинів у бюджетній сфері та налагодити ще тіснішу комунікацію між органами досудового розслідування, контролюючими органами та експертними установами.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури