Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Проведено навчально-методичний семінар з питань роботи прокурорів у інформаційних системах «ЄРДР» та «ОСОП»

13 вересня 2018

У прокуратурі Рівненської області 13.09.2018 проведено навчально-методичний семінар на тему: «Оособливості здійснення контролю за своєчасністю, повнотою та достовірністю внесення відомостей до прорамного комплексу «Єдиний реєстр досудових розслідувань» та інформаційно-аналітичної системи «Облік та статистика органів прокуратури».

В роботі семінару, який відкрив виконувач прокурора Рівненської області Тарас Ільящук, взяли участь усі працівники регіональної прокуратури, а також керівники місцевих прокуратур, їх перші заступники, заступники., та (в режимі відеоконференцзв’язку) прокурори місцевих прокуратур. 

Під час заходу зазначено, що важливою складовою діяльності прокурора є забезпечення правильного та своєчасного ведення таких електронних баз даних як «ОСОП», «ЄРДР», які повно відображають діяльність органів прокуратури Рівненської області. Зазначені програмні комплекси дозволяють одержати, зберегти та узагальнити дані про стан законності в регіоні, державі, ефективність роботи кожного правоохоронного відомства, що, у свою чергу,  сприяє плануванню заходів на перспективу з метою попередження правопорушень. 

З інформаціями перед присутніми виступили начальник відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи прокуратури області Євгеній Мокрицький, а також прокурори цього відділу Ніна Ютовець та Людмила Зембіцька.

Учасниками заходу було обговорено порядок ведення та нові механізми первинного обліку у згаданих базах даних, основні аспекти організації цієї роботи в регіональній та місцевих прокуратурах, особливості проведення перевірок щодо достовірності внесених даних різних форм звітності, представлено шляхи удосконалення функціонування зазначених програмних комплексів, в т.ч. числі під час відображення інформації за результатами роботи органів досудового розслідування.

Завдяки проведеному семінару його учасники мали можливість підвищити свій професійний рівень з питань роботи у спеціальних інформаційних програмних комплексах «ЄРДР» та «ОСОП», а також обмінятися практичним досвідом на зазначеному напрямі роботи.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області