Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Радість Дня Святого Миколая прокурори розділили з дітьми, які проживають на Сході України

19 грудня 2018

Колектив органів прокуратури Рівненської області вкотре долучився до благодійної акції та привітав із зимовими святами маленьких громадян нашої держави.

Так, радість Дня святого Миколая працівники прокуратури розділили з дітьми, котрі проживають на Сході України та опинилися у скрутних життєвих обставинах. Солодощі, іграшки, одяг та необхідні речі побутового вжитку прокурори передали 2 сотням підшефних дітей – вихованцям інтернатних закладів м. Краматорська Донецької області (а саме – дошкільного навчального дитячого будинку для дітей з тяжкими  вадами мови «Гайок», Центру соціально-психологічної реабілітації служби у справах дітей Краматорської міської ради та дитячого будинку дитини «Антошка»).

Крім того, прокурори придбали та передали підшефним закладам комп’ютер, принтер і фотоапарат, які будуть використовуватись у навчальних цілях, а також кондиціонер.

Усім діткам працівники органів прокуратури Рівненської області побажали міцного здоров’я, радісних емоцій, творчих досягнень і щоб здійснилися усі найзаповітніші мрії.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області