Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Результати проведених співбесід з кандидатами на вакантні посади в Рівненській обласній прокуратурі

19 жовтня 2021

Кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Рівненської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня (далі – Комісія) проведено другий етап добору – співбесіди згідно графіка з кандидатами, допущеними до його проведення та виставлені загальні бали за її результатами, які затверджені відповідними рішеннями комісії.

Ознайомитися із списком кандидатів з набраними ними загальними балами за результатами другого етапу добору – співбесіди можливо за посиланням

ЗАГАЛЬНІ БАЛИ

Звертаємо увагу!

Відповідно до  розділу VІІІ Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2020 № 454 (далі – Порядку) у разі наявності обставин, які не досліджувалися Комісією під час проходження кандидатом будь-якого етапу добору та могли вплинути на кількість набраних ним загальних балів, такі бали за підсумками кожного з етапів добору можуть бути предметом оскарження.

Скарга подається особисто кандидатом до Комісії  (вул. 16 Липня, 52, м. Рівне) або на її електронну пошту  dobir@pro.gov.ua не пізніше 5 робочих днів від дня оприлюднення загальних балів за підсумком кожного з етапів.

У разі надсилання на електронну пошту Комісії документи оформлюються за правилами, визначеними у пунктах 2, 3 розділу IV Порядку.

Скарги розглядаються на засіданні Комісії впродовж 5 робочих днів після закінчення строку на їх подання з прийняттям рішень про задоволення або відмову в задоволенні.

Про прийняте рішення письмово повідомляється кандидат шляхом направлення листа на електрону пошту, вказану ним у заяві.

Повторні скарги та від інших осіб, а також подані з порушенням установленого строку та порядку не приймаються і не розглядаються.