Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Рівненська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно працівника кадрового підрозділу медичного закладу за фактом отримання неправомірної вигоди

26 вересня 2019

Рівненською місцевою прокуратурою 25.09.2019 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно працівника кадрового підрозділу одного з медичних закладів  м. Рівне за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3, ч. 4 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації, а саме одержання працівником установи, яка не є службовою особою, неправомірної вигоди).

В ході досудового розслідування слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області встановлено, що упродовж 2018-2019 років вказаний працівник медичного закладу, з метою збагачення, неодноразово, протиправно, одержував від медичної сестри грошові кошти за організацію приховування її відсутності на роботі. Загальна сума отриманої неправомірної вигоди становила понад 15 000 гривень.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається  невинуватою у вчиненні  злочину і не може бути піддана кримінальному  покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.     

 

Довідково: відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

 

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури