Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

РІВНЯНЦІ ЗАГРОЖУЄ 10 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗА НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ ПСИХОТРОННИХ РЕЧОВИН

26 вересня 2019

Рівненською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 30-річній жительці                   м. Рівне у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України, а саме: незаконне придбання, зберігання з метою збуту та незаконний збут психотропних речовин, вчинений повторно.

В ході досудового розслідування кримінального провадження працівниками поліції у травні та вересні 2019 року задокументовано декілька фактів незаконного збуту психотропної речовини «метамфетамін» особою, яка має на утриманні двох малолітніх дітей.

Слід зазначити, що особа вживала заходів конспірації під час вчинення зазначених злочинів, зокрема психотропну речовину остання залишала у попередньо обумовленому з покупцем місці, при цьому гроші за продаж «метамфетаміну» за допомогою інтернет-менеджера вказувала скидати на банківську картку.

25.09.2019 Рівненським міським судом підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Довідково: найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

 

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури