Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Список кандидатів у делегати

12 липня 2022

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів від Рівненської обласної прокуратури:

1. Марута Роман Дмитрович – прокурор відділу організації та забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Рівненської обласної прокуратури, на займаній посаді з 05.10.2020. Народився 09.03.1981 у м. Рівне. Освіта вища, у 2003 році закінчив ДП «Київський університет права». В органах прокуратури працює з 16.05.2006. Висувається колективом відділу організації та забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Рівненської обласної прокуратури.

2. Міськевич Сергій Андрійович – прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури, на займаній посаді з 24.02.2022. Народився 31.05.1980 у с. Новий Корець Корецького району Рівненської області. Освіта вища, у 2003 році закінчив Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка. В органах прокуратури працює з 24.08.2002 року. Висувається колективом відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури.

3. Потапчук Руслан Богданович – прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури, на займаній посаді з 11.09.2020. Народився 22.08.1973 у с. Малинськ  Березнівського району Рівненської області. Освіта вища, у 2003 році закінчив Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 14.01.2003. Висувається колективом відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури.

4. Рудницький Андрій Миколайович – керівник Рівненської обласної прокуратури, на займаній посаді з 11.09.2020. Народився 05.12.1973 у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Освіта вища юридична, у 1997 році закінчив Одеський державний університет ім. І.І. Мечнікова. В органах прокуратури працює з 05.11.1996. Висувається колективами підрозділів організаційного та правового забезпечення, кадрової роботи та державної служби, ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та  інформаційно-аналітичної роботи, режимно-секретної частини, документального забезпечення, головним спеціалістом з питань інформаційної політики Рівненської обласної прокуратури.

5. Юдкін Віталій Леонідович – прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції  та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури, на займаній посаді з 11.09.2020. Народився 22.06.1980 в смт. Володимирець  Рівненської області. Освіта вища, у 2002 році закінчив Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого. В органах прокуратури працює з 01.08.2002. Висувається колективом відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції  та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури