Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Стан розгляду запитів на інформацію в органах прокуратури Рівненської області за 2018 рік

03 січня 2019

До органів прокуратури Рівненської області упродовж 2018 року надійшло 137 запитів у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких прокуратурою розглянуто 122.

Надано інформацію на 83 запити; 26 запитувачам роз’яснено норми Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовлено у задоволенні 13 запитів; 14 запитів скеровано за належністю для організації розгляду належним розпорядникам інформації.

Найбільша кількість запитів (109) надійшла в апарат прокуратури області, до Рівненської місцевої прокуратури надійшло17 запитів, 6 та 4 запити розглянуто відповідно Дубенською та Здолбунівською місцевими прокуратурами, Сарненською місцевою прокуратурою розглянуто 1 запит.

Найчастіше запитувалась інформація з питань досудового розслідування кримінальних проваджень, які викликали суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості (51 запит) або 42% від розглянутих.

Крім того, запитувачі цікавились розміром заробітної плати працівників прокуратури; наданням статистичної інформації про результати роботи органів прокуратури на пріоритетних напрямах та з інших питань.

Відділ організації прийому
громадян, розгляду звернень та запитів
прокуратури Рівненської області