Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Суд наклав арешт на 116 бочок контрафактного спирту

15 лютого 2021

Слідчим суддею Рівненського районного суду задоволено клопотання слідчого, погоджене з прокурором Рівненської місцевої прокуратури, про накладення арешту на 116 бочок по 200 літрів кожна, з рідиною, схожою на спирт етиловий. Вони визнані речовими доказами у кримінальному провадженні, відкритому за фактами використання завідомо підробленого документа, а також незаконного зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними досудового розслідування, 7 лютого цього року на автодорозі «Київ-Чоп», у селі Грушвиця Перша, Рівненського району, патрульні зупинили вантажний автомобіль «Scania», який перевозив незаконний товар.

Водій, 56-річний львів'янин, під час перевірки надав документи на вантаж. Відповідно до товарно-транспортної накладної у вантажівці мало бути 20 тонн зимового автомобільного омивача скла. Втім надати його для встановлення відповідності з документами водій відмовився.

Під час огляду місця події слідчо-оперативною групою виявилось, що вантаж – це понад 23 тонни рідини, схожої на спирт етиловий. Наразі зразки відправлені на експертизу.

Разом з бочками суд наклав арешт також і на автомобіль «Scania». Досудове розслідування триває. Його проводять слідчі СУ ДФС у Рівненській області.

 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури