Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

У прокуратурі Рівненської області обрали трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

31 жовтня 2018

З метою виконання вимог Закону України «Про прокуратуру», відповідно до наказу прокурора Рівненської області від 05.09.2018 № 63, 25 жовтня проведено збори прокурорів прокуратури Рівненської області, метою яких було обрання делегатів для участі у позачерговій всеукраїнській конференції прокурорів, що відбудеться у грудні 2018 року.

Свою кандидатуру у делегати на конференцію міг висунути будь-який прокурорський працівник прокуратури Рівненської області, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Головував на засіданні заступник прокурора Рівненської області Тарас Ільящук, який оголосив порядок денний, потенційних кандидатів та процедуру проведення голосування.

Трьох делегатів від прокуратури Рівненської області визначали більшістю голосів шляхом таємного голосування.

Відтак, учасниками всеукраїнської конференції прокурорів від прокуратури Рівненської області стануть керівник регіональної прокуратури Богдан Подубинський, начальник відділу підтримання обвинувачення у суді прокуратури області Олена Горбань та начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Віктор Мидловець.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області