Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

У прокуратурі Рівненської області відбулася оперативна нарада з питань стану протидії злочинності, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, вчинених на пріоритетних напрямах діяльності

13 лютого 2020

У прокуратурі Рівненської області 12 лютого 2020 року відбулася оперативна нарада із керівниками правоохоронних органів та місцевих прокуратур під головуванням прокурора області Антона Войтенка, на якій обговорено стан розкриття та досудового розслідування найбільш небезпечних кримінально караних посягань на життя та здоров’я громадян та злочинів, вчинених на пріоритетних напрямах.   

Під час заходу прозвучали ключові дані щодо криміногенної ситуації та проаналізовано ефективність вжитих правоохоронними органами заходів задля забезпечення правопорядку в регіоні

Учасниками наради відзначено, що попри тенденцію до зменшення  кількості окремих категорій кримінальних правопорушень, рівень злочинності в області надалі залишається високим.

Наявне зростання злочинів проти життя та здоров’я особи. Викликає занепокоєння скоєння значної кількості умисних вбивств. Набули масового характеру численні факти вчинення зухвалих кримінальних правопорушень проти власності, в першу чергу це стосується шахрайств, які вчиняються через мережу Інтернет та по телефону. 

Допущено зростання злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту. 

Неефективною є протидія незаконному видобутку та переміщенню бурштину, що зумовлює необхідність проведення додаткових узгоджених дій між правоохоронними органами.

Низькою є ефективність роботи правоохоронців зі встановлення  винних у  вчиненні вищевказаних злочинів, у тому числі скоєних у минулих роках.

Так, керівник регіональної прокуратури вказав на неефективну роботу правоохоронних органів щодо протидії та профілактики злочинності.

За підсумками наради розроблено конкретні заходи, виконання яких  сприятиме збереженню законності та правопорядку на теренах області.   

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області