Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

У Рівному перед судом постане закладчик

25 травня 2023

Рівненською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 21-річного жителя Рівненського району за фактом придбання та зберігання особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 2 ст. 307 КК України)

Слідством встановлено, що взимку цього року обвинувачений придбав партію «психотропів» «PVP», які в подальшому планував збути на території Рівного. Продаж заборонених речовин чоловік збирався проводити шляхом залишення закладок та надсилання даних про їх місцезнаходження кінцевим споживачам через один з месенджерів, за що мав отримати грошову винагороду.  

Втім, збути психотропну речовину він не встиг, оскільки правоохоронці в лютому цього року виявили 21 закладку, фото місць розташування та координати яких були збережені в мобільному телефоні чоловіка.

Раніше в поле зору поліції обвинувачений не потрапляв.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.

Обвинувальний акт скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.

За вчинення зазначеного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

За матеріалами Рівненської окружної прокуратури