Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

У Рівному викрито групу осіб, які підробляли паспорти громадян ЄС

12 жовтня 2020

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, співробітниками управління СБУ в Рівненській області, спільно з ГУ НП викрито протиправну діяльність міжрегіональної групи, яка займалась незаконним переправленням осіб через державний кордон України та виготовленням підробленних документів ( ч. 2 ст. 332 КК України).

За даними досудового слідства, до групи входив рівнянин та двоє жителів Львівської області. Діяли зловмисники під прикриттям агенції із підбору персоналу для роботи в європейських країнах. Для бажаючих працевлаштуватися за кордоном ділки виготовляли «липові» ID-картки резидентів країн Східної Європи та видавали їх за офіційні документи.

Вартість комплекту підроблених документів становила від 300 євро.

За результатами проведення обшуків за адресами проживання та реєстрації учасників групи виявлено чорнову документацію, банківські картки та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності, а також оргтехніку, яку використовували для виготовлення фальшивок.

Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі (розшукові) дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури