Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

У жителя м. Рівне вилучено понад 12 кг каміння бурштину та бойові припаси

25 вересня 2019

Рівненська місцева прокуратура у взаємодії з правоохоронними органами продовжує роботу щодо протидії незаконним операціям з бурштином на території регіону.

Так, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури,  працівниками Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області  23.09.2019 проведено санкціонований обшук (в межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 КК України) у квартирі жителя м. Рівне, за результатами якого виявлено та вилучено 12,5 кг «сонячного» каміння, а також піротехнічний виріб, димову шашку, гранату «Ф-1» із запалом, запал до ручних гранат типу УЗРГМ із маркуванням.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 198 КК України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом), а також ч. 1 ст. 263 КК України (придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

На даний час до суду подано клопотання слідчого, погоджене прокуратурою, про накладення арешту на вилучене майно.

Працівниками Рівненської місцевої прокуратури спільно з слідчими поліції у кримінальному провадженні здійснюються усі необхідні та можливі слідчі та процесуальні дії.

 

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури