Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

В обласній прокуратурі обрано делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

23 липня 2021

У Рівненській обласній прокуратурі проведено збори прокурорів обласної прокуратури з метою обрання делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів, яка відбудеться у м. Києві в серпні 2021 року.

Вказаний захід проведено на виконання вимог Закону України «Про прокуратуру» та відповідно до наказу керівника Рівненської обласної прокуратури від 20.07.2021 № 96.

Всеукраїнська конференція прокурорів є найвищим органом прокурорського самоврядування, яка, зокрема, обирає членів Вищої ради правосуддя та приймає рішення про припинення їх повноважень, призначає членів Ради прокурорів України, затверджує Кодекс професійної етики та поведінки прокурорів, звертається до органів державної влади та їх посадових осіб із пропозиціями щодо вирішення питань діяльності прокуратури. Рішення всеукраїнської конференції прокурорів є обов’язковими для прокурорів.

Свою кандидатуру у делегати на конференцію міг висунути будь-який прокурор Рівненської обласної прокуратури, який виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

За результатами таємного голосування, більшістю голосів, обрано трьох делегатів Рівненської обласної прокуратури на всеукраїнську конференцію прокурорів: керівника Рівненської обласної прокуратури - Рудницького Андрія Миколайовича, начальника відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Рівненської обласної прокуратури - Набухотного Сергія Володимировича та прокурора відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, досудового розслідування та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Рівненської обласної прокуратури - Потапчука Руслана Богдановича.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури