Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

В обласній прокуратурі відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань припинення діяльності незаконних гральних закладів

26 липня 2021

В Рівненській обласній прокуратурі, за участі працівників правоохоронних органів, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи щодо виявлення, розкриття та забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із зайняттям незаконним гральним бізнесом.

Під час засідання робочої групи, заступник керівника обласної прокуратури Романчук Павло Іванович зазначив, що незважаючи на досягнуті впродовж минулого року результати роботи у сфері протидії гральному бізнесу, територіальним та міжрегіональним підрозділам поліції слід активізувати свою діяльність в частині виявлення та забезпечення належного досудового розслідування кримінальних правопорушень даної категорії.

Так, в поточному році територіальними підрозділами поліції розпочато 18 кримінальних проваджень за фактами зайняття гральним бізнесом, з них 14 за матеріалами (повідомленням) правоохоронних органів. Припинено діяльність 18 незаконних гральних закладів на території області.

Подальші зусилля правоохоронних органів, насамперед поліції, слід спрямувати на недопущення відновлення в прихованому режимі роботи  гральних закладів та викриття саме організованих груп та злочинних організацій, які займаються таким незаконним видом господарської діяльності.

Правоохоронці вирішили, що необхідно вжити додаткових заходів, спрямованих на своєчасне виявлення та розслідування кримінальних правопорушень у вказаній сфері, встановлення винних осіб, притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури