Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Рівне та Рівненського району

15 лютого 2019

Під головуванням керівника Рівненської місцевої прокуратури Володимира Самардака відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Рівне та Рівненського району з порядком денним: «Стан запобігання і протидії злочинності та корупції на території міста Рівного і Рівненського району за підсумками роботи 12 місяців 2018 року».

Захід відбувся за участі заступника прокурора Рівненської області Остапа Сидора, представників органів влади та місцевого самоврядування.

Відзначено, що протягом минулого року на території обласного центру спостерігається загалом позитивна тенденція до зниження рівня злочинності, що стосується як загальної кількості зареєстрованих і облікованих злочинів, так і злочинів окремих категорій. Зокрема, менше вчинено майнових злочинів, проти життя та здоров’я, статевої недоторканості особи, безпеки руху та експлуатації транспорту. Продуктивнішою є робота працівників поліції у сфері протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із використанням бюджетних коштів. Також відбулося покращення роботи слідчих органів поліції, збільшилось число скерованих до суду обвинувальних актів у кримінальних провадженнях.

Разом з тим, існують певні негативні тенденції в динаміці окремих категорій злочинів, які потребують невідкладного реагування. До негативних явищ віднесено зростання кількості злочинів особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, а також групою осіб, у стані алкогольного сп’яніння.

Наголошено, що важливою залишається робота з попередження, виявлення та припинення злочинів у піроритетних сферах, зокрема  бюджету, службової та господарської діяльності, земельних правовідносин, а також протидія корупційним  проявам та організованим формам. Також з метою більш ефективної протидії злочинам необхідно посилити взаємодію правоохоронних органів міста Рівного та Рівненського району, органів превентивної діяльності, виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За результатом проведеної координаційної наради прийнято відповідне рішення з визначенням комплексу заходів, спрямованих на підвищення ефективності запобігання і протидії злочинності у м. Рівне та Рівненському районі.

 

 

 

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури

 

Джерело: https://prokuraturamista.rv.ua