Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Рокитнівського району

19 лютого 2019

У приміщенні Рокитнівського відділу місцевої прокуратури під головуванням виконувача обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Миколи Кляпка проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Рокитнівського району з порядком денним «Про стан боротьби зі злочинності та протидії корупції, зміцнення законності та правопорядку на території Рокитнівського району за підсумками роботи у 2018 році».

У проведенні наради приймали участь керівники правоохоронних органів району, а також представники регіональної прокуратури та органів місцевого самоврядування.

Під час проведення координаційної наради учасниками обговорено результати вжитих у продовж 2018 року заходів, спрямованих на зміцнення законності та правопорядку в районі. Так, виконувач обов’язків керівника місцевої прокуратури Микола Кляпко відзначив, що незважаючи на позитивні тенденції до зниження рівня злочинності в районі, що стосується як загальної кількості зареєстрованих і облікованих злочинів, так і злочинів окремих категорій, на території району залишаються не вирішеними ряд актуальних проблем.

Зокрема, особливу увагу під час проведення наради приділено питанням протидії незаконному видобутку та контрабанді бурштину-сирцю, незаконним порубкам лісу, злочинам у земельній сфері, підлітковій злочинності та корупції.

За результатами проведення координаційної наради прийнято відповідне рішення з визначенням ряду спільних, організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення законності та правопорядку на території Рокитнівського району.

 

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури

 

Джерело: https://sarnyprok.rv.ua