Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Вітання прокурора Рівненської області Богдана Подубинського з Днем працівників прокуратури

30 листопада 2018

Шановні колеги та ветерани органів прокуратури області!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня працівників прокуратури –  дня тих, хто присвятив своє життя утвердженню законності та справедливості!

Сьогодні на органи прокуратури України покладаються надзвичайно важливі завдання, продиктовані новим історичним часом. Переконаний, що разом ми здолаємо усі виклики, дамо достойну відповідь як відкритій військовій агресії Російської Федерації проти України, так і внутрішньому ворогу нашої держави - корупції.

Хочу подякувати усім працівникам прокуратури Рівненщини за гідне і сумлінне виконання службових обов’язків, чиї досвід, ініціативність, принциповість та самовіддача сприяють стабільності та правопорядку в нашому регіоні, процвітанню європейської держави та захисту українського народу.

З почуттям глибокої вдячності також звертаюся до наших ветеранів, які примножили і зберегли прокурорські традиції та по сьогодні перебувають у строю, приймаючи активну участь у житті прокуратури.

У переддень професійного свята - Дня працівників прокуратури бажаю усім Миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, твердої віри у світле майбутнє України. Усіх земних благ Вам і Вашим родинам!

Слава Україні!

 

 

Прокурор Рівненської області

Б. Подубинський