Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Ювенальні прокурори провели роз’яснювальну роботу серед дітей, які потрапили у конфлікт із законом

04 червня 2019

Прокурор відділу ювенальної юстиції прокуратури Рівненської області відвідала Рівненський слідчий ізолятор та провела для неповнолітніх, які утримуються у цій установі, урок на правову тематику.  

Мета даного візиту – формування у дітей позитивного погляду на життя та профілактику негативних явищ в підлітковому середовищі.

На час відвідування в Рівненському слідчому ізоляторі перебувало 2 неповнолітніх, які чекають на вирок суду у кримінальному провадженні.

Під час навчальної бесіди з підлітками обговорено особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень та необхідність ресоціалізації в суспільстві після відбування покарання.

Також останні мали можливість поставити прокурору регіональної прокуратури питання, що їх цікавили, зокрема, що стосується реалізації їх прав у сфері кримінального судочинства.

Відтак, доносячи до дітей, які вступили у конфлікт із законом, необхідну інформацію, роз’яснюючи їм наслідки незаконних дій, прокурори сподіваються, що це позитивно вплине на підвищення свідомості підлітків, повернення їх до правосвідомого життя.

Щоб збагатити духовний світ дітей, прокурор передала їм книги сучасних рівненських та зарубіжних письменників.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області