Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

З ювілейною датою колектив прокуратури Рівненщини вітає свого ветерана - Коташевського Олександра Васильовича

08 квітня 2018

Голова спілки ветеранів органів прокуратури Рівненської області, Почесний працівник прокуратури України, старший радник юстиції Олександр Васильович Коташевський 8 квітня святкує 70-річчя.  З цієї нагоди його вітає колектив органів прокуратури Рівненської області.

Олександр Васильович досі залишається взірцем відданості своїй професії. Адже більшу частину свого трудового життя, як і його батьки, він віддав служінню благородній справі – зміцненню законності. 
Після закінчення Харківського юридичного інституту обіймав прокурорсько-слідчі посади упродовж 30 років. Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України», відзнакою «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» І ступеня. 

І хоча Олександр Васильович перебуває на заслуженому відпочинку ось уже 14 років, досі приймає активну участь у житті працівників та ветеранів органів прокуратури, виступає на різних навчальних заходах, семінарах, організованих для прокурорської молоді. 

Тривалий час займався викладацькою діяльністю. Він є «Почесним музейником Рівненщини», автором книги "Посібник для слідчого", підручника для студентів "Кримінальне право України в схемах" та інших книг і статей. Брав активну участь у створенні музею органів прокуратури Рівненської області.

Вітаємо Вас, дорогий наставнику, з ювілеєм і бажаємо від усього серця невичерпної життєвої енергії, щастя, добробуту, Миру Вам і Вашій родині. Нехай добрі помисли та удача супроводжують Вас у всіх справах, а у сім’ї панують злагода та любов.

Хай людська шана буде подякою за Вашу плідну працю та уміння творити добро. Усіх Вам земних благ! 

 

Колектив органів прокуратури Рівненської області