Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

За підробку валюти та зберігання бурштину чоловіки постануть перед судом

19 липня 2021

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури скеровано для розгляду до Рівненського районного суду кримінальне провадження по обвинуваченню двох жителів міста Рівне у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 199, ч. 1 ст. 240-1 КК України.

Досудовим розслідуванням, яке проводилось слідчими УСБУ в Рівненській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури встановлено, що 33 та 36 річні чоловіки налагодили збут підробленої валюти на території області в особливо великих розмірах.

Зокрема, під час розслідування, правоохоронцями задокументовано збут  підроблених 20 тис. євро, що відповідно до курсу Національного банку України становить 673 639 грн., які чоловіки збули за ціною 300 тис. гривень.

Крім цього, в ході досудового розслідування встановлено, що один із зловмисників придбав та зберігав за місцем свого проживання каміння бурштину  загальною масою понад 6,6 кг, законність якого документально не підтверджена.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури