Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

За процесуального керівництва органів прокуратури співробітниками поліції вилучено понад 280 одиниць комп’ютерної техніки, що використовувалась для грального бізнесу

08 січня 2020

Спільними зусиллями правоохоронних органів Рівненщини з 20 грудня 2019 року припинено незаконну діяльність 125 гральних закладів, які діяли на території регіону. 

Так, у межах проведення досудового розслідування в кримінальних провадженнях про злочини зазначеної категорії проведено санкціоновані обшуки під час яких у незаконно організованих гральних закладах вилучено 286 одиниць комп’ютерної техніки, яка використовувалася для зайняття незаконним гральним бізнесом, на яку в подальшому накладено арешт.

На даний час у слідчих підрозділах органів поліції перебуває 38 кримінальних проваджень, розпочатих за фактами зайняття незаконним гральним бізнесом, за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 КК України.    

За процесуального керівництва органів прокуратури проводяться всі необхідні та можливі слідчі (розшукові) дії, направлені на збирання, перевірку та оцінку доказів, з метою встановлення обставин, що мають значення для розслідування, та які підлягають доказуванню, спрямовані до припинення незаконної діяльності гральних закладів та встановлення осіб, які організували незаконний бізнес на території області.  

Прокуратура у взаємодії з іншими правоохоронними органами, у тому числі із залученням громадськості через засоби масової інформації продовжує протидію гральному бізнесу, який заборонений в Україні.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області