Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

За процесуального керівництва прокуратури області ліквідовано міжрегіональну схему постачання на територію Рівненської області фальсифікованих підакцизних товарів

18 жовтня 2019

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області працівниками слідчого управління ФР ГУ ДФС у Рівненській області за участі оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області проведено ряд слідчих (розшукових) дій, в результаті яких ліквідовано міжрегіональну схему постачання спиртосуміші.

Так, в ході досудового розслідування кримінального провадження за  ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, транспортування та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, проведено санкціоновані обшуки за місцем зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів, які постачалися на територію Рівненської області.

За результатами проведених обшуків вилучено рідину з характерним запахом спирту загальним об’ємом 24,8 тони орієнтовною вартістю  4 млн. 960 тис. грн., а також транспортні засоби.

Наразі у зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Прес-служба прокуратури Рівненської області