Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

За привласнення чужих грошей банківській працівниці загрожує до 6 років ув’язнення

26 березня 2021

За процесуального керівництва Вараської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та до Кузнецовського міського суду скеровано обвинувальний акт за фактами шахрайства та несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені повторно особою, яка має право доступу до такої інформації ( ч. 2 ст. 190 та ч. ч. 1, 3ст. 362 КК України).

Встановлено, що з квітня 2018 до лютого 2019 року 24-річна жителька Володимирецького району Рівненської області, працюючи на посаді менеджера в одному з банків, шляхом обману та зловживання довірою, отримувала під приводом погашення  кредитної заборгованості від клієнтів фінансової установи грошові кошти. Втім, на відповідні банківські рахунки їх не зараховувала, а лишала собі.

Діями зловмисниці завдано матеріальну шкоду потерпілим на суму 22 тис гривень.

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури