Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

За втручання прокуратури визнано протиправною бездіяльність сільської ради щодо неприйняття в комунальну власність гідроспоруди

14 січня 2021

Рівненським окружним адміністративним судом задоволено позов Здолбунівської місцевої прокуратури до Верхівської сільської ради щодо визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання здійснити державну реєстрацію прав на нерухоме майно, а саме – гідротехнічну споруду, вартістю 1,6 млн гривень.

Встановлено, що органом місцевого самоврядування тривалий час не вживались заходи щодо набуття права власності на безхазяйне майно, а саме греблі-грунтової довжиною 265,0 м та шириною по гребеню 6,0 м на території Верхівської сільської ради.

Це, в свою чергу, унеможливлювало здійснення контролю за цільовим використанням гідротехнічної споруди з дотриманням норм чинного законодавства, а тому, місцевим бюджетом не отримано надходжень від орендної плати за використання зазначеного об’єкту.

Органи прокуратури й надалі, в межах повноважень, вживатимуть заходи, спрямовані на захист інтересів держави у сфері комунальної власності.

 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури