Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Запобігання розтраті бюджетних коштів, боротьба з незаконною порубкою лісу та видобуванням бурштину – в прокуратурі обговорили роботу на пріоритетних напрямах діяльності

30 листопада 2020

У Рівненській обласній прокуратурі 30.11.2020 відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань стану протидії та досудового розслідування кримінальних правопорушень на пріоритетних для регіону напрямах за підсумками 10 місяців 2020 року.

В заході, який минув з дотриманням усіх карантинних вимог, взяли участь начальник ГУ Нацполіції в області Олексій Камишанський, начальник управління СБУ в Рівненській області Андрій Тимченко, а також керівники та працівники територіальних управлінь та відділів інших правоохоронних органів Рівненщини, регіональної та місцевих прокуратур. Крім того, задля посилення співпраці вперше на таку нараду запросили представників місцевих управлінь Держгеокадастру, Дежаудитслужби та податківців.

За словами керівника Рівненської обласної прокуратури Андрія Рудницького упродовж поточного року прокуратурою області та правоохоронними органами регіону докладено значних зусиль для покращення криміногенної обстановки на території області. Втім працювати все ж є над чим. Зокрема, зусилля правоохоронних органів треба спрямувати на виявлення та покращення стану розкриття й розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним використанням бюджетних коштів, в тому числі вчинених посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Недостатньо ефективною є протидія корупції та тіньовим протиправним схемам ухилення від сплати податків. Також досі гострою залишається проблема виявлення та розслідування злочинів у сфері порушення правил охорони та використання надр, незаконної порубки та переміщення лісу.

Через допущені недоліки в організації роботи заслухано пояснення керівників територіальних управлінь та відділів правоохоронних органів. Учасники наради погодились, що треба об’єднувати та посилювати співпрацю правоохоронців між собою, а також з котролюючими органами та представниками органів місцевого самоврядування, задля обміну інформацією, проведення спільних контрольних заходів та інших форм співпраці.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблений комплекс узгоджених заходів та організація спільних робочих груп, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю на території регіону.

 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури