Рівненська обласна прокуратура Rivne Region Prosecutor's Office

Здолбунівська місцева прокуратура здійснює профілактичні заходи щодо запобігання булінгу

25 березня 2019

Прокурором Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Романом Шрамовичем спільно з представниками Служби у справах дітей Корецької РДА та Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проведено заходи щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх.

Зокрема, 21.03.2019 на загальних батьківських зборах Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено профілактичну бесіду з батьками учнів навчального закладу щодо профілактики запобігання булінгу серед дітей та особливостей адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх та їх батьків.

Під час проведення профілактичних заходів наголошено на  необхідності дотримання законодавства України та протидії булінгу серед неповнолітніх. Ознайомлено присутніх з наслідками порушення законодавства України та роз’яснено актуальні норми Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Педагоги навчального закладу подякували працівникам прокуратури, поліції і служби у справах дітей  за візит та висловили сподівання, що подібні зустрічі проводитимуться постійно.

 

 

 

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури

 

Джерело: https://zdolbunivprok.rv.ua