Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Жителя області засуджено за крадіжку та грабіж до позбавлення волі

29 жовтня 2018

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано у суді публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами крадіжки та грабежу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні 2016 року обвинувачений, який раніше вже вчинив злочин, діючи з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, знаходячись в будинку однієї з потерпілих в м. Корець, відкрито, в присутності останньої викрав грошові кошти в сумі 3200 грн., чим завдав майнову шкоду на вказану суму.

Крім того, встановлено, що обвинувачений  у грудні 2016 року, діючи таємно, з метою особистого збагачення, знаходячись в кімнаті житлового будинку іншої потерпілої, який також  розташований в м. Корець, викрав належні останній грошові кошти в сумі 26 000 грн., після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився викраденим на власний розсуд.

Суд дослідивши всі обставини вчинення кримінального правопорушення, зібрані під час досудового розслідування докази, заслухавши показання свідків та сторін у кримінальному провадженні, погодився із доводами сторони обвинувачення та призначив правопорушнику покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки і 6 місяців.

 

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури                                    

 

Джерело: https://zdolbunivprok.rv.ua