Прокуратура Рівненської області Prosecutor's Office Of Rivne Region

Жителя Сарненського району засуджено до 5 років позбавлення волі за вчинення ДТП, внаслідок якої загинув водій мотоцикла

21 жовтня 2019

Погодившись із позицією прокуратури Рівненської області, суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення  обвинувального вироку стосовно 26-річного жителя  Сарненського району за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого).

Прокурором обвинувачем доведено, що чоловік у червні 2019 року, будучи раніше судимий, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, керуючи  легковим автомобілем в населеному пункті по одній із вулиць Сарненського району, не вибрав безпечної швидкості руху транспортного засобу, на ділянці дороги із наявним заокругленням виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з мотоциклом, який рухався у зустрічному напрямку, в результаті чого водій мотоцикла загинув на місці події.  

В суді обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав повністю. 

Вироком Сарненського районного суду особу засуджено до позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Прес-служба прокуратури Рівненської області